İnternet

Metin2 yang ihtiyaçlarınız için oyunvar

Tarafından yazılmıştır Umut Yaşar

Metin2 oyununda oyun parası yani metin2 yang satışları için büyük rol oynayan oyunvar hakkında sizlere birkaç bilgi vermek istiyorum. Ufak bir ekran görüntüsü ile sitenin şık tasarım sayfasından kesit.

metin2 yang

Son zamanlarda metin2 en çok oynanan oyunlar arasında toplistlere girmiş görünüyor oyun en eski MMO oyunlarından biri olsada hala çok rağbet görmesi bizi her geçen gün artan online sayısı ile şaşırtıyor. Oyunda 5 farklı karakter mevcut bunlar; Savaşçı, Şaman, Ninja, Sura ve Lycan  karakterleridir. Bu kadar az şampiyonu olan ama bukadar çok rağbet gören bir oyun daha henüz görebilmiş değiliz. Oyuncular genelde metin2’de görevleri yerine getirmeyi pek tercih etmeyip karakter ekipmanlarını güçlendirip bir an önce son seviyelere ulaşmak istiyor. Son seviyelere ulaşan oyuncular şehir ve köy baskınları yapıp büyük canavarları keserek diğer oyunculara güç gösterisi sergiliyor. Buda herkez için büyük bir hırs kaynağı diyebilirim. Genel olarak oyunda eşyaları satın alabilmek için ve bir çok şeyi yapabilmek için oyun parası olan yang ve bir diğer özel parası olan ejder parası lazım oluyor. Bunları elde edebilmeniz için öncelikle satın almanız gerekmektedir yang satan sitelerin en önde gelen firması olan oyunvar sizler için en uygun fiyatlı bir yang satış merkezidir. Sizler için hergün kampanya yapan ve bir çok çekilişle hediye veren oyunvar’ı ziyaret ederek bir çok fırsattan yararlanablirsiniz. Oyunvar’da yapıcağınız tüm alışverişlerde ücretsiz bir şekilde kumpara puanı kazanırsınız  kazandığınız tüm kumpara puanlarıyla sizlere özel yapılmış olan çekilişlere katılıp bir çok ürüne ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Metin2 yang nasıl satın alınır ?

Oyunvardan yang satın alabilmek için yapmanız gereken basit aşamaları detaylı ve resimli olarak sizlerle paylaşalım.
Öncelikle platforma üye olmadıysanız üye olmanız ve üye bilgilerinizi doğrulamanız gerekmektedir. Üye bilgilerinizi doğrulamak için profil sayfanızda bulunan hesap ayarlarım menüsüne tıklamanız gerekmektedir yönleniceğiniz sekmede tüm gerekli bilgileri doğruladıktan sonra yang satın alabilmeniz için gereken tek şey oyunvar’a bakiye yüklemek.
Profil sayfasının bir görüntüsü.
profil sayfası

Bakiyenizi yükledikten sonra metin2 yang sayfasına geçiş yapın ve alıcağınız serverde ne kadar yang alıcaksanız size özel sayı ile belirtilmiş alana miktarını yazın ve satın al butonuna tıklayın.
metin2 yang sayfası

Satın al butonuna tıkladıktan sonra önünüze bir pencere gelicek pencerede karakter adınızı ve teslimat yerini gösteren bir resim mevcut teslimat yerini öğrendikten sonra karakter isminizi gereken alana girin ve ürününüzü sepete atın.
metin2 sayfası

Sepete attığınız ürünü alışveriş sepetine tıklayarak görebilirsiniz alıcağınız ekstra başka bir ürün yoksa sepetinize tıklayıp alışverişinizi onaylayın ardından teslimat noktasında bekleyin. 5 ila 15 dakika içinde satın aldığınız yang siparişi teslim edilicek ve siparişiniz onaylanıcaktır.

En uygun fiyatlara bir çok indirimden, çekilişten yararlanmak ve metin2 yang satın almak için oyunvar platformunu ziyaret edin.

Yorum Yap