İnternet İnternetten Kazan

Brave Tarayıcı İle İnternet te Gezerken Para Kazanın!

Tarafından yazılmıştır Weblenek

Brave web tarayıcısı ile internette gezerken para kazanabilirsiniz!

Brave’in reklam engelleme tarayıcısı, bilgisayarlarda çalışmaya başladı. İnternette gezinirken bazı siteler var ki, reklamlarla başımızı ağrıtıyorlar. Her site bizim gibi olsa, inanırım problem olmayacak ancak bazı siteler hakikaten de madem siteyi açtık, doldur reklamı mantığı ile aşama kaydediyor. Bu reklamlar da haliyle kullananların canını sıkıyor.

Tam da bu sinir bozucu mevzuya çözüm olması için çıkartılan Brave web tarayıcısı ile reklam derdiniz ortadan kalkacak. Daha doğrusu kalkmayacak. Reklam gene olacak sadece Brave’in reklamları yayınlanacak. Böylelikle tarayıcıyı kullanan kullanıcılar da bu vakadan para kazanacaklar.

Ilk olarak bu sistemin kulağa oldukça hoş geldiğini belirtelim. Sadece birazcık düşününce bu uygulamanın bir nevi hırsızlık girişimi bulunduğunu algı edeceksinizdir. Üstelik düzgüsel kullanıcıları kendi sistemlerini kullanmaya teşvik ederek, bu suça ortak ediyorlar.

Evet, bazı siteler oldukça can sıkabiliyor. Bu şeklinde durumlarda AdBlcok şeklinde reklam engelleyiciler kullanılıyor. Sadece Brave’in yapmış olduğu vaka, bizim şeklinde tertipli çalışıp emek veren sayfaların para kazanmasını engelleyerek, kendilerinin para kazanması üstüne işliyor. Brave, ileride oldukça meşhur olur ve hepimiz onu kullanmaya başladığı süre, geçimini reklamlarla elde eden milyonlarca site kapanmak zorunda kalacaktır.

Chrome ile Firefox’da senkronizasyon güncellemesi alan Brave, oldukça yakında mobil tarayıcılarda da senkronize bir halde çalışacak. Siz bu tarayıcı hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce ilerler mi? İlerlemesinin sektöre ne şeklinde yararları olur?

Ayrıca tarayıcıyı merak ediyorsanız bu bağlantıdan masaüstü platformlar için indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap