Ekonomi İnternetten Kazan

Günümüzde İşlem Yapan Forex Firmaları

Tarafından yazılmıştır Weblenek

Günümüzde internette para kazanma yolları deyince karşımıza birçok seçenek çıkıyor fakat büyük düşünenler için kesinlikle tek seçenek diyebileceğimiz forex firmalarıdır.

Bkz: Forex Nedir?

Forex Nedir? Diye soracak olursanız yukarıda bulunan linke tıklayıp açılan sayfayı inceleyebilirsiniz. Forex piyasasında birçok büyük şirket mevcut hepsinin avantajı farklı ve bu piyasada kar sağlayan gerçekten kazandıran şirketlerin yanında ne yazık ki dolandırıcı sahte kuruluşlarda mevcut bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Dolandırılmamak için ne yapmalı?

Bkz: SPK Onayı Ne Demektir?

Dolandırılmamak için yukarıda bulunan linke tıklayıp incelemeniz gerekiyor. SPK onayı almış şirketler devlet kontrolünde işlem yapar yatırım işlemlerinizi güvenle yapabilir paranızı yatırıp güvenle çekebilirsiniz.

Burada vermiş olduğumuz şirketler 05/09/17 tarihinde spk kurulunca onaylanmış forex şirketlerinin listesidir.

Ticaret Ünvanı İnternet Adresi
A1 Capital Menkul Değerler A.Ş www.a1capital.com.tr
Acar Menkul Değerler A.Ş. www.acar.com.tr
Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.ahlforex.com.tr
Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.akyatırım.com.tr
Alan Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.alanyatirim.com.tr
Alb Menkul Değerler A.Ş. www.alb.com
Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.alnusyatirim.com
Alternatif Menkul Değerler A.Ş. www.amenkul.com.tr
Anadolu Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. www.anadoluyatirim.com.tr
Asya Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.asyayatirim.com.tr
Ata Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. www.atayatirim.com.tr
Bahar Menkul Değerler Ticaret A.Ş. www.baharmenkul.com.tr
Bgc Partners Menkul Değerler A.Ş. tr.bgcpartners.com.tr
Bizim Menkul Değerler A.Ş. www.bmd.com.tr
Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.efgistanbulsec.com
Citi Menkul Değerler A.Ş. www.citimenkuldegerler.com
Credit Suisse İstanbul Menkul Değerler A.Ş. www.credit-suisse.com/ib/en/turkey
Delta Menkul Değerler A.Ş. www.deltamenkul.com.tr
Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. www.denizyatirim.com
Destek Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.destekmenkul.com
Deutsche Securities Menkul Değerler A.Ş. www.bendersecurities.com
Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.gnbfi.com
Galata Menkul Değerler A.Ş. www.galatamenkul.com
Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. www.garantiyatirim.com.tr
Gcm Menkul Kıymetler A.Ş. www.gcmmenkul.com
Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.gedik.com
Global Menkul Değerler A.Ş. www.global.com.tr
Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.halkyatirim.com.tr
Hsbc Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.hsbc.com.tr/Yatırım
Icbc Turkey Yatırım Menkul Değerler A.Ş www.tekstilmenkul.com
Ikon Menkul Değerler A.Ş. www.ikonmenkul.com.tr
Ing Menkul Değerler A.Ş. www.ingmenkul.com.tr
Invest Az Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.investaz.com.tr
Işık Menkul Değerler A.Ş. www.isikmenkul.com
İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.infoyatirim.com.tr
İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.integralmenkul.com.tr
İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.isyatirim.com.tr
Marbaş Menkul Değerler A.Ş. www.marbasmenkul.com.tr
Meksa Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.meksa.com
Metro Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.metroyatirim.com.tr
Morgan Stanley Menkul Değerler A.Ş. www.morganstanley.com.tr
Noor Capital Market Menkul Değerler A.Ş. www.noorcm.com.tr
Osmanlı Menkul Değerler A.Ş. www.osmanlimenkul.com.tr
Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.oyakyatirim.com.tr
Phillip Capital Menkul Değerler A.Ş. www.phillipcapital.com.tr
Piramit Menkul Kıymetler A.Ş. www.piramit.com
Polen Menkul Değerler A.Ş. www.polen.com.tr
Prim Menkul Değerler A.Ş. www.prim.com.tr
Reel Kapital Menkul Değerler A.Ş. www.kapitalfx.com
Sanko Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.sankomenkul.com
Saxo Capıtal Markets Menkul Değerler A.Ş. www.home.saxo/tr-tr
Strateji Menkul Değerler A.Ş. www.strateji.com.tr
Şeker Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.sekeryatirim.com.tr
Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.tacirler.com.tr
Teb Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.tebyatirim.com.tr
Tera Menkul Değerler A.Ş. www.teramenkul.com
Turkish Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.turkishyatirim.com
Ubs Menkul Değerler A.Ş. www.ubs.com/ubsmenkuldegerleras
ÜNlÜ Menkul Değerler A.Ş. www.standardunlu.com.tr
Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.vakifyatirim.com.tr
Venbey Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.venbeyyatirim.com.tr
X Trade Brokers Menkul Değerler A.Ş. www.xtb.com.tr
Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.yapikrediyatirim.com
Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. www.yf.com.tr
Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. www.ziraatyatirim.com.tr

 

Bu liste SPK tarafından onaylanmış aracı kuruluşların listesidir ve sürekli değişiklik göstermektedir Bir sorun ile karşılaşmamak için güncel listeye SPK sitesine girerek erişebilirsiniz.

 

Yorum Yap