WordPress

İşte Bu Yılın En Hızlı WordPress Temaları 2017

Tarafından yazılmıştır Weblenek

Yavaş ve sakin olan yarışı kazanır. Gerçekten eski bir söz ve bazı durumlarda doğru olduğu kanıtlanabilir. Ancak, bir WordPress kullanıcısıysanız, bloglarınız yavaş yavaş ve istikrarlı bir şekilde yükleniyorsa kazanılan bir şey yoktur . İçeriğiniz ve hizmetleriniz birinci sınıf olsa da blog sayfanızın yüklenmesi çok zaman alıyorsa, takipçilerinizin yarısını kaybedeceksiniz. Bunu önlemek için WordPress için çok sayıda zarif olan hızlı temalar yükleniyor ve bu makalede tartışacağız.

WordPress için en hızlı yüklenen 10 tema

GoodLife

GoodLife kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen herhangi bir dergi, magazin siteleri için mükemmel bir tema oldukça şık css3 ile şekillendirilmiş olan  bu tema satın aldığınızda yanında kendisine ait bir çok ek özellik ile geliyor.

Gerek hızı gerekse tasarımı açısından alanında rakibi olmayan bu güzel WordPress temasının kendisinden hariç 7 sürümü daha mevcut  bunların içinde “GoodTravel, GoodTech, GoodSport, GoodGame, GoodLook, GoodMusic, GoodBlog olarak sıralayabileceğimiz temalar piyasanın hızlı ve güzel temaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Satın Al    Demo Adresi

NewsMAG

Newsmag, makale yazmak ve blog yayınlarını kolaylıkla yazmanıza olanak tanıyan modern bir WordPress teması.

Newsmag teması bir haber, gazete, dergi, yayınlama veya inceleme sitesi için mükemmel. Ayrıca YouTube’daki videoları destekler ve bir derecelendirme sistemi içerir. En iyi temiz SEO uygulamalarını kullanır ve bunun üzerine, hızlı, basit ve kullanımı kolaydır. Buna ek olarak, Newsmag Google Adsense reklamlarını %100 destekler.

Satın Al    Demo Adresi

SCHEMA

Schema en hızlı yüklenen, ultra-SEO dostu WordPress temasıdır. Özel seçenekler paneli, tüm kısa kodları ve widget’ları ve mükemmel tasarımı dahil olmak üzere MyThemeShop’un en iyi özelliklerini sunan Schema, arama motorlarına sitenizi desteklemek ve sizi daha üst sıraya koymak için zengin kod parçaları içerir.

Satın Al    Demo Adresi

Genesis Framework

Genesis Framework , WordPress ile inanılmaz web sitelerini hızla ve kolayca oluşturmak için size güç veriyor. İster yeni başlayanlar veya gelişmiş bir geliştirici olun, Genesis, WordPress’i gidebileceğini hiç düşünmediğiniz yerlere götüren güvenli ve arama motoruna dayalı seo dostu bir tema.

Satın Al    Demo Adresi

X–Theme

X-Theme, herhangi bir ek kurulum gereksinimi olmaksızın birden fazla tasarıma sahip WordPress için birkaç temadan biridir. Logo, başlıklar, gezinme, arka plan rengi, altbilgi, üst çubuk ve daha pek çok şeyi içeren neredeyse ve her alanı düzenlemenizi sağlayan bir WordPress teması. Tema Uyarlama Aracının kendisinin yardımı ile özel Javascript, özel CSS girebilirsiniz. Tüm bu özelleştirmelerle X biraz karışık hale gelir. Bu nedenle, geliştiricileri, kullanıcıların çalışmalarını iyice anlamalarını sağlamak için video eğiticileri hazırladı.

Satın Al    Demo Adresi

AppTheme

AppTheme , 600+ google yazı tipi, sınırsız arka plan ve renk şemaları, paralaks kaydırma efektleri ve daha pek çok özellik içeren sayısız özelliklerle birlikte gelir. Oldukça özelleştirilebilir ve tamamen mobil duyarlıdır. Bu tema, bir uygulama tasarımcısı iseniz ve çalışmalarınızı ve hizmetler portföyünüzü sergilemek istiyorsanız en iyi seçimdir. HTML5 ve CSS3 tabanlı kodlarda çalışır. Oldukça SEO optimizasyonu hazır olduğundan, yüklenmesi çok daha az zaman alır.

Satın Al    Demo Adresi

SEO WP

SEO WP , belki de çok amaçlı web siteleri için en hızlı yükleme temasıdır. Çok zarif bir tasarıma sahiptir ve sadece SEO şirketlerinin, yaratıcı ve dijital pazarlama ajanslarının müşterileri için yapılır. Kurulum işlemi sırasında hiçbir hatanın olmadığından emin olan SEO merkezli bir kod vardır. SEO WP, Basitleştirilmiş Google haritaları, Rankie, Master Slider, vb gibi birden çok premium eklentilere sahiptir. Ayrıca, sürükleyip bırakma oluşturucu, arka plan seçeneklerine sahip birden fazla düzen ve daha pek çok özellik gibi özelliklerle birlikte gelir.

Satın Al    Demo Adresi

Nexus

Nexus’un bir dergi blog veya web sitesi için en hızlı ve en uygun WordPress teması olduğu söyleniyor. Sınırsız arka planlar ve renkler gibi temalar üzerinde bir şey yönetmenize, bir logo eklemenize yardımcı olan ElegantThemes’in en popüler ePanel’ine sahiptir. Izgara sonrası özelliği, telefonunuz ve masaüstünüzü daha pratik hale getirir. Galerileri, site haritalarını, blog yayınlarını ve daha pek çok şeyi oluşturmak için uygulanabilecek birçok kısa kod ve yerleşik sayfa şablonu vardır. Diğer özellikleri, özel widget’lar, ana sayfa oluşturucu, birden fazla tarayıcı uyumluluğu, vb.

Satın Al    Demo Adresi

Yorum Yap