Sosyal Medya

Twitter’ da Sizi Takip Etmeyenleri Bırakın Ücretsiz Sınırsız

Tarafından yazılmıştır Weblenek

Twitter’da geri takip yapmayanları toplu  olarak unfollow etme kısaca sizi takip etmeyenleri takipten bırakma işlemi yapabileceğiniz kısa bir kod paylaşacağım.

Twitter’da takipçi kazanmak için bir oldukca seçenek mevcut. Bunlardan biri de karşılıklı takip işlemi. Karşılıklı takip yapmanın pozitif yanları, herhangi bir uygulama kullanmadan etken takipçi kazanıyor olmanız. Sadece karşılıklı takip işleminde yeni kullanıcı takip etmeniz için sizi geri takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarmanız gerekir. Her ne kadar takip yaparken bir uygulama kullanılmasa da sizi geri takip yapmayan kullanıcıları takipten çıkarmak için manageflitter justunfollow benzer biçimde uygulamalar kullanmamız gerekiyor.

Twitter toplu takip bırakma işlemi

Bu kodu kullanmak için ilk olarak takip ettiğiniz kullananların listesine gelin. Geliştirici araçlarını açmak için Chrome kullanıcıları f2 tuşu ile, ctrl+shift+j ile yada sağ tıklayıp ögeyi denetle diyerek girebilirler. Firefox kullanıcıları ctrl+shift+k yaparak geliştirici araçlarını açabilirler. Geliştirici araçlarındaki console sekmesine gelin ve orada kod girmeniz için bir alan mevcut. Chrome için daha geniş bir alan, Firefox için en alttaki ince bölüm. Peşinden aşağıda verdiğim kod üstüne gelip deposu görüntüle dedikten sonrasında kopyalayın ve console kısmına kodu yapıştırın enter deyin.

Bu kod takip ettiğiniz kullanıcılar içinde sizi geri takip etmeyenleri bulur ve takip edeni bırakır. Takip ettiklerinizin sıralamasında hiçbir kullanıcı kalmayıncaya kadar bekleyin. (Bu işlemde sizi takip edenler unfollow yapılmaz). Sayfayı yenilerseniz işlem durur ve yeniden başlatmak gerekir. Sizlere önerim, kodu çalıştırdıktan sonrasında kodun çalmış olduğu sekmenin açık kalmasını sağlayın. Böylece kod donukluk yaptığında sayfayı yenileyip aynı kodu tekrardan yapıştırdığınızda vakit tasarrufu yapmış olacaksınız. Ondan sonra işlem bittiğinde bir tek sizi geri takip yapanları takip ediyor olacaksınız.

KOD

Yorum Yap